Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Łączymy wygodę, trwałość i elegancję. Każdy nasz produkt pochodzi od sprawdzonych i cenionych na rynku polskich producentów. Oferujemy bawełniane legginsy dziecięce, ciążowe, typu lycra oraz z mikrofibry. Doskonale sprawdzą się w przypadku codziennych, casualowych stylizacji. Zapewniają wyjątkowy komfort przez cały dzień oraz ulgę dla zmęczonych nóg.

Nasza hurtownia posiada w swojej ofercie modele dostępne w wielu różnych wzorach i kolorach. Każda z pań znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Produkty powstały z najwyższej jakości materiałów. Estetyka wykonania idzie w parze z ich wieloletnią wytrzymałością. Harmonijnie komponują się z każdym strojem, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Znajdziesz nas w Toruniu, w województwie kujawsko-pomorskim. Zapewniamy szeroki wybór produktów, które pochodzą od najlepszych polskich marek