Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Oferujemy naszym klientkom stylowe, wygodne i praktyczne rozwiązania. Nasza hurtownia posiada w swoim asortymencie rajstopy ciążowe, bawełniane, kabaretki oraz dziecięce. Dostępne są wielu różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Proponujemy zarówno miękkie, korygujące modele, jak i eleganckie i finezyjne.

W naszej szerokiej ofercie znajdują się także egzemplarze typu lycra oraz stretch. Zapewniają doskonały komfort przez cały dzień. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, estetykę wykonania oraz doskonałą trwałość. Stawiamy na stylowe i modne propozycje polskich producentów.

Sprawdź nasz bogaty wybór akcesoriów damskich w Toruniu. Zapraszamy do malowniczego województwa kujawsko-pomorskiego już dziś. Doskładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet naszych najbardziej wymagających klientów.