Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Poznaj naszą szeroką ofertę akcesoriów odzieżowych, które pochodzą od wiodących polskich producentów. Znajdziesz tutaj niezwykle miękkie, wytrzymałe i estetycznie wykonane skarpety damskie, męskie i dziecięce. Dostępne są zarówno w wielu różnych, efektownych wzorach, jak i bardziej stonowanej kolorystyce.

Nasza hurtownia oferuje akcesoria w każdym rozmiarze, które doskonale komponują się ze wszystkimi rodzajami obuwia. Skutecznie chronią stopę przed wilgocią oraz przegrzaniem. Wykonane zostały z wysokiego gatunku bawełny, innowacyjnej przędzy MIYABI oraz z dodatkiem wełny i niewielkich domieszek włókien syntetycznych. Stawiamy na trwałe i solidne wyroby.

Odwiedź nas już dziś w malowniczym Toruniu, w województwie kujawsko-pomorskim. Nasze produkty trafią w każdy, nawet najbardziej wymagający gust naszych klientów.